Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Парламент має ухвалити бюджет на 2021 рік у першому читанні до 20 жовтня, у другому - до 20 листопада, - Гетманцев


15.09.2020 17:12

Верховна Рада має проголосувати в першому читанні за проект закону України "Про державний бюджет на 2021 рік" до 20 жовтня, а до 1 грудня документ має бути ухвалено.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат із фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я не очікував би бюджетної ночі, особливо у вересні. Те, що ми розглядатимемо цього тижня - ці внесення бюджету до Верховної Ради - ми його навіть не голосуємо. Перше читання буде до 20 жовтня. До 1 жовтня депутати мають внести поправки і пропозиції до проекту бюджету збалансованого, бюджетний комітет їх аналізує, і тільки до 20 жовтня ми його голосуємо в першому читанні, у другому читанні - до 20 листопада, до 1 грудня бюджет має бути ухвалено - це норми бюджетного кодексу. Давайте не забігати наперед, цього тижня нічого карколомного не буде", - сказав Гетманцев журналістам перед засіданням фракції "Слуга народу" ввечері в понеділок, 14 вересня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 14 вересня схвалив проект держбюджету на 2021 рік.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна


Теги: | бюджет | ВВП | податки | гривня | борг |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.